Hakkımızda

Bussplus yayınladığı içerikler ve düzenlediği organizasyonlar ile iş dünyasındaki gelişmeleri gündeme taşıyan, global trendleri, sektörel gelişmeleri takipçileri ile buluşturan bir platformdur.

Bussplus yazarları sektörün bilinen isimleri, akademisyenler ve öğrenmeye meraklı gençlerdir. İş dünyasında kazanılan deneyimin, yazarlar aracılığıyla aktarılması, oluşturulan içerik ve ağ ile profesyonel ilişkilerin kurulması, mevcut ilişkilerin büyütülmesi hedeflenmektedir.

Bussplus ekibinin düzenlediği organizasyonlar, akademik ve kurumsal hayatı bir araya getirerek, sektöre değer katacak konular tartışılmasını sağlamakta ve sektörlerin zenginleşmesine katkıda bulunmaktadır.

Bussplus iş dünyasında güçlü ve profesyonel ağın oluşturulmasını sağlamayı, sektörleri besleyecek haber ve içerik kaynağı olmayı hedeflemektedir.

Bussplus’a ulaşın! Bussplus ekibi ile iletişime geçmek için editor@bussplus.com adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümümüzdeki formu kullanabilirsiniz. Bussplus için yazarlık başvurunuzu editor@bussplus.com ile iletişime geçerek yapabilirsiniz.