Buss Plus
Buss Plus
İşlem Yapılıyor
Sizi Daha Üretken Yapacak 5 Farklı Uygulama!
Kişisel Gelişim

Sizi Daha Üretken Yapacak 5 Farklı Uygulama!

9 Ağustos 2018 Perşembe
1

En üretken olduğum günlerin hepsinin ortak bir yanı var: Zamanımı iyi yönettiğim günler.  Zamanımı iyi yönettiğimde, üretkenliğim de artıyor. En üretken olduğum zamanlarda, güne  bir plan ile başlıyorum ve yapılacaklar listeme odaklanıyorum. Bu sayede hem daha fazla iş yapıyorum hem de yüksek kalitede işler üretiyorum .

Mesleğiniz ne olursa olsun, zaman yönetimi önemli. Ancak zamanla yerleşmiş, kırılması zor olan kötü alışkanlıklardan vazgeçmek de çok kolay olmuyor. Biraz desteğe ihtiyacınız olabilir.

Aşağıdaki uygulamalar, zamanınızı daha etkili ve verimli bir şekilde organize etmenize yardımcı olacaktır. 

Keyifli okumalar.

IOS/MAC Uyumlu

Bu zamanlayıcı, iş kalemlerini izlemek için kullanışlı bir yol sağlar . Uygulama üzerinden geçmiş işlerinizi de görebilirsiniz.

Verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmak için görevlerinizi yönetin, hedeflerinizi takip edin ve çalışma aralığı süresini özelleştirin.

Ücretsiz

IOS Uyumlu

Uygulamanın ana ekran sayfası düğmelerden arınmış olup,  el hareketleriniz ile uygulamada gezinebilirsiniz.

Tek bir göreve odaklanın ve 30 dakika çalışın. Ardından, zaman dolduğunda, kendinize bir ara verin ve sonrasında 30 dakika boyunca da tamamen  farklı bir işe odaklanın. Döngüyü tekrarlayın veya her bir görev için farklı bir zaman tanımlayarak uygulamayı özelleştirebilirsiniz.

3. Forest 

1,99 Dolar

IOS/Android Uyumlu

Telefonunuzdan uzaklaşmak ve işinize odaklanmak istiyor musunuz?

O zaman Forest’e bir tohum dikin. Zaman geçtikçe, siz telefonunuzdan uzak kaldıkça,  tohum ormanda bir ağaca dönüşecek.

Uygulamadan çıkmak mı istiyorsunuz?  Çıktığınız an maalesef ağacınız yanacak.

Forest uygulaması sayesinde telefondan uzaklaşarak işinize odaklanabilir, çalışırken kendi ormanınızı inşa edebilirsin, çevreye katkıda bulunabilirsiniz. Forest uygulamasında büyüttüğünüz her ağaç için gerçek bir ağaç dikilmektedir.

Aylık 6,99 Dolar, 1 Yıl Boyunca Her Ay 2,42 Dolar

IOS/MAC/Windows Uyumlu

Bazen sadece kısıtlanmanız gerekir. Bu uygulama bunun için var.

Freedom sizi yapmakta olduğunuz şeylerden uzaklaştıran web sitelerini ve uygulamaları engeller; örneğin çalışırken sosyal medya ve haber sitelerine girmenize engel olur.

Uygulama üzerinden “çalışma oturumları” belirlemeniz yeterli. Sizin planladığınız süre zarfında uygulama otomatik olarak başlayacak ve dikkat dağıtıcı içeriğe erişiminizi kesecektir. Böylece sizde işinize odaklanabilirsiniz.

Ücretsiz

IOS/Android Uyumlu

Birçoğumuz, kötü alışkanlıklarımızdan uzaklaşamadığımızdan dolayı, kendimizi işte verimsiz hissederiz. Habitloop, iş dışında üretken ritüellerin oluşturulmanızı kolaylaştırır - sadece günlük olarak tekrar etmeniz gereken hedefler belirleyin. Zamanla davranışlar doğal hareketleriniz haline gelecektir.
Bussplus
Bussplus

İlgili Yazılar

Kayıt ol Giriş
Sosyal medya ile giriş
ya da
Giriş
Şifremi kaybettim?
Kayıt ol Giriş
Sosyal medya ile kayıt ol
ya da
Kayıt ol Giriş
Gönder